Gadżety

Jak wybrać podkładkę chłodzącą do laptopa?

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Odpowiednio dobrana podkładka do laptopa może w znaczący sposób podnieść komfort naszej pracy. Jak wybrać model dopasowany do naszych potrzeb?

Po co podkładka?

Podkładka chłodząca do laptopa będzie nam szczególnie potrzebna, jeśli często pracujemy poza biurkiem. Dla przykładu, jeżeli pracujemy w łóżku, łatwo zasłonić otwory wentylacyjne, co szybko może doprowadzić do przegrzania naszego laptopa. To sprawia, że wentylatory chodzą szybciej, a komputer jest coraz głośniejszy. W dłuższej perspektywie może to doprowadzić nawet do awarii urządzenia.

Kupując podkładkę chłodzącą, warto zadbać o to, by pasowała do naszego laptopa. Powinniśmy wybrać model, który jest wyposażony w aktywne chłodzenie, czyli po prostu wentylatory. Najczęściej są one zasilane za pomocą złącza USB, podpinanego do laptopa.

zdjęcie główne: Grovemade/unsplash.com

Polecane artykuły
Gadżety

iPhone SE vs. iPhone 11: Który model jest dla ciebie?

iPhone SE vs. iPhone 11: Który model lepiej odpowiada Twoim potrzebom? Przyjrzyjmy się im bliżej.
Czytaj Więcej
Gadżety

Czym wyróżniają się Apple AirPods?

Apple AirPods to bezprzewodowe słuchawki douszne produkowane przez Apple Inc. i wydane po raz pierwszy w grudniu 2016 roku. Od tego czasu stały się jednym z najpopularniejszych modeli słuchawek bezprzewodowych na rynku. AirPods zostały zaprojektowane, aby zapewnić użytkownikom wygodne i łatwe w użyciu narzędzie do słuchania muzyki, prowadzenia rozmów telefonicznych i korzystania z asystenta głosowego Siri.
Czytaj Więcej
Gadżety

Jakie korzyści wynikają z wykorzystania materiałów POS w sklepie?

Materiały POS (point of sale) to elementy dekoracyjne oraz reklamowe, które wykorzystuje się w sklepach, aby zwrócić uwagę klientów na produkty lub promocje. Wprowadzenie takich materiałów do sklepu może przynieść wiele korzyści dla biznesu, zarówno pod względem zwiększenia sprzedaży, jak i wzmocnienia wizerunku marki.
Czytaj Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *